Kaldırma-taşıma donanımları alanındaki yenilikler

Yeni Haulotte HA16 RTJ makaslı platform serisi

ECI - le 26/02/2015 17:03 - olarak
Kaldırma-taşıma donanımları alanındaki yenilikler

İnşaat, finishing ve bakım işleri için ideal olan yeni Haulotte HA 16 RTJ platform serisi, özellikle performans, emniyet ve çalışma konforu beklentileri olan müşterilere cevap vermek için tasarlandı. Bu seri üç model içerir: HA16 RTJ klasik, HA16 RTJ O (355° dönme) ve HA16 RTJ PRO (4 yöneltici tekerli ve 360° dönme açısı + Activ'Shield© Bar ile donatılan üst seri versiyonu)

İnşaat, finishing ve bakım işleri için ideal olan yeni Haulotte HA 16 RTJ platform serisi, özellikle performans, emniyet ve çalışma konforu beklentileri olan müşterilere cevap vermek için tasarlandı. Bu seri üç model içerir: HA16 RTJ klasik, HA16 RTJ O (355° dönme) ve HA16 RTJ PRO (4 yöneltici tekerli ve 360​​° dönme açısı + Activ'Shield© Bar ile donatılan üst seri versiyonu)

Haulotte HA16 RTJ platformlar için optimal verimlilik

HA16 RTJ serisi en zor çalışma alanlarına hızlı ve kolay erişim sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Makinelerin hepsi, onları piyasa için referans alınan platformlar haline getiren 8,30m'lik maksimum menzile, 7,65 m'lik eklemleme noktasına ve 38 cm'lik bir yerden yüksekliğe sahiptir. Bu seri aynı zamanda tüm modellerdeki %40'lık maksimum eğim ve 4 yöneltici teker özelliklerinden faydalanarak, yükseltilmiş çalışma pozisyonunda hızlı ve hassas hareket imkanı vermektedir.

Haulotte HA16 RTJ serisi teknik özellikleri

Değişken hızlı Kubota motorla donatılan Haulotte H16 RTJ platformları gürültüyü yarıya indirmeye imkan verirken yakıt tüketiminde %15 tasarruf sağlamaktadır. Sürücü mahalli ergonomik olup tüm bileşenleri ünlü tedarikçilerden gelmektedir (Kubota motorlar, Bosch joystickler, Deutch konektör ...)

Yorumlar