/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Ana menü
Alanlarım
Ana menü
Hizmetler
Ana menü
Faydalı Bilgiler
Satın al
Satış Yapın
Faydalı bağlantılar
À propos de Via Mobilis
Merhaba, kimliğinizi doğrulayın
  Ücretsiz ilan verin
Alanlarım
Kaldırma-taşıma donanımları alanındaki yenilikler

Egemin'den yeni Kompakt E'gv otomatik güdümlü araç

Via-Mobilis - le 03/04/2015 14:14 - olarak
Kaldırma-taşıma donanımları alanındaki yenilikler

Tedarik zinciri otomasyonunda uzmanlaşan üretici, yeni kompakt AGV lansmanını bu yaz Avrupa'da yapacak.

  Egemin'den yeni Kompakt E'gv otomatik güdümlü araç

  Lojistik operasyon otomasyonunda uzmanlaşan Egemin Automation, 23-26 Mart 2015 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletlerinin Chicago kentinde düzenlenen ve tedarik zinciri sektöründeki yeniliklere adanan Pro Mat 2015 fuarında yeni otomatik güdümlü aracı E'gv Compact'ı tanıttı.

  Kompakt ama verimli bir AGV

   

  AGV araçları, insan varlığı olmadan kaldırma/taşıma işlemlerini gerçekleştirmeye imkan veren otomasyonlu özerk cihazlardır. Bu otomatik güdümlü araçlar, bir depolama ortamında ürünleri tamamen güvenli bir şekilde kaldırabilir, taşıyabilir ve yerine koyabilir.

   

  Egemin'in bu yeni aracı kompakt, sağlam ve kendinden öncekilere göre daha verimli bir AGV (otomatik güdümlü araç). Çekme operasyonlarındaki çekiş kapasitesi 4,5 tona, yani standart araçların 5 katına kadar ulaşabilmektedir.

  Buna ek olarak, E'gv Compact aracı lojistik servislerin ihtiyaçlarına kolayca adapte olmaktadır. Çekme, konveyör veya kaldırma çatalları ilavesiyle kaldırma operasyonlarında kullanılabilmektedir.

  Uygun kalite/fiyat oranına sahip bir araç

  Egemin'in E'gv Compact aracı, özelleştirilmiş otomatik güdümlü araçlara göre standart bir ürün olarak daha cazip bir fiyat etiketi ve daha kısa teslimat süreleriyle satılacaktır. Bu nedenle, bu kompakt araç hızla karlı bir yatırıma dönüştürülebilir.

  E'gv Compact'ın çekici araç versiyonu bu yazdan itibaren Avrupa'da piyasada olacak. Daha sonra da forklift versiyonu 2016 yılının başlarında lanse edilecek.

  Yorumlar

  E-posta adresiniz İnternet sitesinde görünmeyecek.

  Kişisel verileriniz üçüncü taraflarla asla paylaşılmayacaktır.

  info@via-mobilis.com adresine e-posta yollayarak veya “Abonelikten ayrıl” bağlantısını kullanarak bülten aboneliğimizden ayrılabilirsiniz.

  Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır. Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

  Sürekli haberler

  Lütfen bekleyiniz...